Вівторок, 07.04.2020, 13:11

Головна » 2015 » Грудень » 13 » Захист навчальних проектів з фізики в 7 класах.
Захист навчальних проектів з фізики в 7 класах.

10 -11 грудня 2015 року відбувся захист навчальних проектів з фізики серед  учнів  7 класів. Тематикою навчальних проектів   була обрана тема пов’язана з порівнянням швидкостей руху тварин, техніки, тощо. Учні творчо поставилися до виконання завдання. Опрацювавши велику кількість літератури, представили  для захисту різноманітний матеріал у вигляді презентацій, листівок, газет. З поданої інформації учні  класів дізналися про рекордсменів швидкостей в тваринному світі та в світі машин, змогли порівняти їх швидкості руху.

В ході  підготовки та реалізації проекту групи учнів які працювали над навчальним проектом вдосконалили свої уміння орієнтуватися в інформаційному просторі,  набули певні навички самостійно конструювати свої знання, отримали можливість експериментувати та  творчо оформлювати результати своїх наробок.

Переглядів: 269 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН