Середа, 01.04.2020, 17:42

takhtarova50
Головна » 2016 » Лютий » 10 » Запрошуємо до Фестивалю
Запрошуємо до Фестивалю

Вже 10 рік поспіль розпочинає роботу обласний дистанційний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області (далі – Фестиваль). Проводиться він з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, підвищення їх комп’ютерної грамотності, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, активізації творчої діяльності учнівської молоді.

Фестиваль проводиться у номінаціях: «Колаж», «Веб-дизайн», «Анімація» (крім робіт, виконаних у програмі MS PowerPoint), «Презентація» (для учнів 2-6-х класів), «Відеомонтаж» (для учнів 9-11-х класів).

Фестиваль проводиться за темами:

• «Гей, уставаймо, єднаймося, Українські люди!» (до 160-річчя від дня народження Івана Франка, українського поета, прозаїка, публіциста);
  • «Ви чули, як плаче спустошена Прип'ять…» (30 років з часу Чорнобильської катастрофи);
  • «Вічне сонячне світло в музиці ‑ ім’я тобі Моцарт» (до 260-річчя від дня народження Вольфганга Амадея Моцарта);
  • «Я мислю, отже я існую» (до 420-річчя від дня народження Рене Декарта, французького філософа, фізика, математика);
  • «'Curiouser and curiouser!' cried Alice (- Все чудеситься і чудеситься – прокричала Аліса)» (до року англійської мови в Україні та 145-річчя від дня виходу в світ книги «Аліса в Задзеркаллі» англійського математика й письменника Льюїса Керрола,).

Максимально допустимий сумарний обсяг роботи 150 Мб.; відеоролик – до 5 хв.

Подання заявок та робіт для участі у Фестивалі у кабінет інформатики (№21) до 25 березня 2016 р.

Переглядів: 228 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0