Неділя, 05.04.2020, 09:39

Головна » 2016 » Квітень » 18 » Засідання міського методичного об’єднання учителів іноземної мови
Засідання міського методичного об’єднання учителів іноземної мови

Учитель готується до гарного уроку все життя...

Така духовна і філософська основа нашого фаху

і технологія нашої праці.

В.О. Сухомлинський

18.04.2016 року в школі відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів іноземної мови з теми: «Інформативно-комунікативні технології в процесі навчання іноземної мови та в позаурочний час».

Учителі нашої школи ділились власним педагогічним досвідом з використання ІКТ та інноваційних методів на уроках іноземної мови та у позакласній діяльності для розвитку творчих здібностей учнів.

Любима Н.М. провела урок англійської мови у 6 класі за темою «Travelling. Great Britain and Ukraine». Мітіна С.Л. провела відкритий виховний захід у 7-А класі за темою «Ukraine – our Motherland. Peop le. Traditions».    Відкритий урок та відкритий виховний захід були проведені на високому науково-теоретичному та методичному рівні і отримали високу оцінку вчителів англійської мови.

Переглядів: 185 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0