Вівторок, 31.03.2020, 22:41

Головна » 2018 » Квітень » 11 » Засідання міського методичного об’єднання учителів початкових класів
Засідання міського методичного об’єднання учителів початкових класів

11 квітня 2018 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів початкових (3 – 4-х) класів з теми «Формування національно свідомого громадянина України та гуманної культури учнів на уроках «Я у світі» в контексті Нової української школи». Відкриті уроки з предмета «Я у світі» провели вчителі початкових класів Шевелєва І.П. у 3-А класі з теми «Практична робота. Що я можу розповісти про Україну своїм одноліткам за кордоном» та Стеценко Т.В. у 4-Б класі з теми «Україна і світ». Уроки отримали високу оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

Переглядів: 154 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0