Неділя, 05.04.2020, 09:37

Головна » 2016 » Лютий » 10 » Засідання міського методичного об’єднання учителів правознавства
Засідання міського методичного об’єднання учителів правознавства

10 лютого 2016 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів правознавства. Учасники семінару-практикуму працювали над проблемою «Інноваційні технології  як засіб формування творчої особистості».
     Своїм досвідом з колегами шкіл міста ділилася вчитель правознавства Білаш Тетяна Олексіївна. На уроці у 9-А класі з теми «Що таке сім’я і шлюб» учні працювали в групах, складали асоціативний кущ до поняття «сім’я», опрацьовували нормативно-правові документи з теми, за допомогою тренінгової методики «Шкала 1-10» та дискусійного методу «Займи позицію» вирішували актуальну проблему сьогодення «Цивільний шлюб: за чи проти». На етапі рефлексії учні створили «Правове дерево», яке прикрасили «плодами»-знаннями, що винесли з уроку для практичного застосування у житті. Відкритий урок був проведений  на високому методичному та науково-теоретичному рівні та визнаний колегами як урок високої ефективності.

Переглядів: 180 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0