Середа, 01.04.2020, 17:43

takhtarova50
Головна » 2018 » Квітень » 27 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів біології, екології та природознавства

27 квітня 2018 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів біології, екології та природознавства з теми «Системний підхід у формуванні професійної компетентності вчителя біології, екології та природознавства для розвитку творчого потенціалу учнів в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Відкритий  урок з біології у 9-А класі провела вчитель біології Мокляк Н.А. з теми «Харчові зв’язки, потоки енергії та колообіг речовин в екосистемах», відкритий виховний захід із природознавства «Природознавчі перегони» провела вчитель Караченцева Н.М. Урок і виховний захід отримали високу оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

Переглядів: 151 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0