Середа, 01.04.2020, 16:59

Головна » 2019 » Лютий » 27 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров’я
Засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров’я

27 лютого  2019 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів основ здоров’я з теми «Впровадження  освітніх  інновацій в практику роботи  вчителя   Нової  української школи як умова розвитку професійної компетентності». Відкриті уроки  основ здоров’я провели вчителі Коваленко О.О. у 9 класі з теми «Життєві цінності. Цінності і якість життя» та Луста Л.А. у 5-А класі з теми «Спілкування з однолітками». Уроки були проведені на високому науково-теоретичному і методичному рівні і отримали схвальну оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

Переглядів: 80 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0