Вівторок, 07.04.2020, 13:34

Головна » 2018 » Грудень » 3 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання
Засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання

03 грудня  2018 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів трудового навчання з теми «Розвиток творчих здібностей школярів через упровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках трудового навчання». Відкриті уроки  трудового навчання провели вчителі трудового навчання Ашихмін М.Д. у 7-Б класі. з теми ««Технологічні пристрої токарного верстата з обробки деревини СТД – 120М. Виготовлення деталей виробу» та Пащенко Т.М. у 6-Б класі з теми «Види вишивальних технік та швів. Графічне зображення швів». Уроки були проведені на високому науково-теоретичному і методичному рівні і отримали схвальну оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

Переглядів: 69 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН