Вівторок, 31.03.2020, 16:00

Головна » 2016 » Лютий » 10 » Засідання міського методичного об’єднання вихователів ГПД
Засідання міського методичного об’єднання вихователів ГПД

10 лютого 2016 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів ГПД. Учасники семінару-практикуму працювали над проблемою «Креативність  - як творчий потенціал розвитку особистості молодшого школяра».

Свої педагогічні вміння та навички гостям семінару демонструвала молодий фахівець нашої школи Максюта Олена Вікторівна.

Виховний захід з молодшими школярами «З другом у серці», був присвячений  темі дружби та любові до рідних  людей. Розпочався захід з вправи «Коло єднання». Діти, працюючи у групах, склали слова «Пісні про дружбу» та заспівали її разом, повторили правила дружби. Школярі розвивали свої  творчі здібності та креативність, виготовляючи подарунки до Дня святого Валентина. Наприкінці заняття учні утворили імпровізоване серце, що символізувало прояв дружби та любові.

Виховний захід був проведений  на достатньому науково-теоретичному та методичному рівні та отримав схвальну оцінку колег.

Переглядів: 201 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0