Вівторок, 31.03.2020, 21:32

Головна » 2017 » Квітень » 5 » Засідання ММО учителів галузі «Мистецтво»
Засідання ММО учителів галузі «Мистецтво»

05 квітня 2017 року в школі відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів галузі «Мистецтво з теми «Розвиток особистості школяра засобами мистецтва через використання інноваційних форм навчання на уроках предметів художньо-естетичного циклу». Відкритий урок з художньої культури у 10 класі за темою «Основні центри художніх промислів» провела учитель Коваленко О.О., відкритий урок з музичного мистецтва у 7 класі з темою «Мюзикл» провела учитель Глагольєва М.О.  Уроки були проведені на високому науково-теоретичному та методичному рівні та визначені вчителями-учасниками засідання ММО як уроки високої ефективності.

Переглядів: 159 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0