Вівторок, 31.03.2020, 15:59

Головна » 2017 » Березень » 15 » Засідання ММО вчителів галузі "Суспільствознавство"
Засідання ММО вчителів галузі "Суспільствознавство"

15 березня 2017 року в школі відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів галузі «Суспільствознавство», курсу «Харківщинознавство» з теми «Інноваційні технології сучасного уроку — шлях до формування творчої особистості, життєвих компетентностей учнів в умовах якісного впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти». Відкритий урок з історії України у 8-А класі за темою «Іван Мазепа. Внутрішня і зовнішня політика» провела учитель історії Коваленко О.О.  На уроці використані інтерактивні, інформаційно-комунікаційна, дослідницька технології, між предметні зв’язки з літературою, мистецтвом.  Учні працювали над вирішенням проблеми: «Іван Мазепа: зрадник чи герой», аргументовано доводили свою точку зору на проблему. Урок був проведений на високому науково-теоретичному та методичному рівні та визначений вчителями-учасниками засідання ММО як урок високої ефективності.

Переглядів: 187 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0