Вівторок, 31.03.2020, 16:31

Головна » 2017 » Листопад » 15 » Засідання ММО вчителів початкових (1-2х) класів
Засідання ММО вчителів початкових (1-2х) класів

15 листопада 2017 року в школі відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів початкових (1 – 2-х класів) з теми «Сучасні  напрямки роботи щодо формування предметних компетентностей учнів на уроках навчання грамоти та літературного читання в умовах упровадження оновлених навчальних програм на шляху до Нової української школи». Відкритий урок навчання грамоти у 1-му класі з теми «Звуки [л], [л’]. Буква «Л»» провела учитель Васильєва О.М., відкритий урок літературного читання у 2-Б класі з теми «Скринька українських народних казок.  «Лисичка-сестричка»»  провела учитель Глагольєва М.О. Урок Глагольєвою М.О. був проведений на високому науково-теоретичному та методичному рівні та визначений вчителями-учасниками засідання ММО як урок високої ефективності. Васильєва О.М. провела урок на достатньому науково-теоретичному та методичному рівні.

Переглядів: 91 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0