Вівторок, 31.03.2020, 22:21

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

21 лютого 2018 року згідно з річним планом роботи школи  на 2017/2018 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради за темою «Інноваційний підхід до процесу формування та становлення інтелектуального компоненту креативної особистості вчителя в умовах реалізації Концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа»». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу.

З метою активізації учасників засідання виконані вправи «Привітання «Я хочу запросити Вас до спілкування, тому що Ви…»,  «Очікування», «Правила роботи».

Працюючи у групах, учасники засідання педради визначили поняття «креативність» з використанням прийомів «асоціації», «сенкан», учасники однієї групи спробували намалювати креативність; виконуючи вправи «Мислимо креативно», «З простого складне, зі складного просте», «Розповідь із заголовків», апробували  креативні методи навчання, обмінялись досвідом щодо використання креативних методів навчання, прийомів, що сприяють розкриттю творчого потенціалу учнів, формуванню ключових компетентностей. У ході педради буди визначені шляхи щодо формування креативної особистості вчителя.

Переглядів: 122 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0