Вівторок, 31.03.2020, 22:13

Головна » 2018 » Грудень » 13 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

13 грудня 2018 року згідно з річним планом роботи школи на 2018/2019 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради за темою «Підвищення пізнавальної самостійності та творчої активності учнів на уроках в умовах розбудови Нової української школи». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу.

З метою активізації учасників засідання використано елементи гештальт-методики та виконані вправи «Знайомство», «Настрій», «Очікування». Обговорюючи можливості використання трендових технологій навчання у освітньому процесі (проектне, перевернуте, спільне, персоналізоване навчання тощо), як модифікацію методичного прийому «Модель 6W», виконали вправу «іменник-іменник».

Працюючи у групах, учасники засідання педради конструювали з LEGO, працювали над створенням хвильової машини, виготовляли вітальну листівку з підсвіткою та змогли на власному досвіді відчути як навички критичного мислення та глибокі наукові знання, отримані в результаті навчання за STEM, дозволяють дитині вирости новатором – двигуном розвитку людства. Створено рекламний проспект «Нова українська школа». У ході педради були визначені шляхи щодо розвитку пізнавальної самостійності та творчої активності учнів. Враження від проведеного заходу учасники висловили у імпровізованих «телеграмах».

Переглядів: 77 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0