Вівторок, 31.03.2020, 16:32

Головна » 2019 » Лютий » 20 » Засідання педагогічної ради школи
Засідання педагогічної ради школи

20 лютого 2019 року згідно з річним планом роботи школи на 2018/2019 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради за темою « Взаємозв’язок творчих можливостей класного керівника та учнів , результативність педагогічної діяльності  щодо розвитку життєвих компетентностей школярів». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу.

З метою активізації учасників засідання  виконані вправи «Знайомство», «Настрій», «Очікування». Обговорюючи взаємозв’язок творчих можливостей класного керівника та учнів виконали вправи «Творчий портрет вчителя», «Бінго». Виконуючи вправу «Кути» за принципом SWOT-аналізу члени педагогічної ради відповіли на питання «Що заважає вчителю творити?», «Що спонукає вчителя творити ?», «Приклади творчості на уроках.», «. Моя основна проблема , пов’язана з творчістю в роботі , це …»

Працюючи у групах, учасники засідання педради створили квітку У ході педради були визначені шляхи щодо розвитку творчої  активності учнів, розвитку життєвих компетентностей школярів.

Переглядів: 80 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0