Вівторок, 31.03.2020, 22:48

Головна » 2018 » Лютий » 28 » Засідання творчої групи вчителів початкових класів розвивального навчання
Засідання творчої групи вчителів початкових класів розвивального навчання

28 лютого 2018 року на базі школи відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів, які працюють за психолого-педагогічною системою розвивального навчання Д.Б.Ельконіна – В.В. Давидова – В.В. Рєпкіна з теми «Інтегровані уроки - ефективний спосіб підвищення пізнавальної діяльності учнів початкових класів та шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу».

Інтегрований відкритий урок з математики та трудового навчання у 2-А класі за темою «Периметр. Оригамі. Тварини з паперу» провела учитель початкових класів Сєнна В.В.

Урок був проведений Сєнною В.В. на високому науково-теоретичному та методичному рівні і отримав високу оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

Переглядів: 118 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0