Вівторок, 31.03.2020, 22:49

Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Змаганнях школярів до Дня туризму
Змаганнях школярів до Дня туризму

Відповідно до Плану відділу освіти  виконавчого комітету Первомайської міської ради на 2016 рік, з метою формування  патріотизму, здорового способу життя засобами туристсько-краєзнавчого напряму освіти, розширення кругозору дітей та юнацтва, удосконалення їх фізичних та духовних якостей  04 жовтня 2016 року були проведені щорічні міські змагання серед школярів міста до Дня туризму.

Змагання передбачали активний змістовний відпочинок дітей на свіжому повітрі у формі етапів  змагань, конкурсів, виховання бережливого ставлення до природи, колективної дружби, позитивного спілкування школярів та дорослих.

До складу команди Первомайської ЗОШ №7  увійшли учні 10 класу на чолі з класним керівником Гоженко В.В.    Майже за кожен конкурс учні  отримали призові місця і таким чином у загальному заліку вибороли  ІІІ місце!!!

10 клас - ви молодці!!!

Готували дітей до змагань вчителі: Гоженко В.В., Галицька А.Д., Зима А.І.

Переглядів: 202 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0