Неділя, 05.04.2020, 09:00

takhtarova50
Головна » 2019 » Лютий » 15 » Звіт про проведення тижня хімії, біології, екології та основ здоров’я.
Звіт про проведення тижня хімії, біології, екології та основ здоров’я.

З метою формування природничої компетентності учнів, вироблення вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, підтримки талановитих дітей, активізації позакласної роботи та творчої діяльності вчителів з 11 лютого по 15 лютого 2019 року в нашій школі  було проведено Тиждень хімії, біології екології та основ здоров’я.
Розпочався Тиждень в понеділок «День перший. Інформаційний»  в кабінеті біології №17 зі знайомства учнів з планом проведення Тижня. В цей день у холі школи була організована виставка стіннівок, в   якій  взяли участь класні колективи  учнів 6-10-х класів. Виставка була  присвячена видатним вченим-біологам та вченим-хімікам України. Протягом тижня  в кабінеті біології працювала виставка художньої та науково-популярної літератури з біології та хімії «Довідники – твої найкращі помічники».  В цей день для учнів 8-10 класів було презентовано   екологічний проект «Стоп шинам»  ученицею 10 класу Гуторової М. Учениця розповіла учням  про шкідливість  використаних  шин, які  стають частиною дизайну прибудинкової території.  «… Коли діти бавляться на майданчиках поблизу «практичних» декоративних виробів та атракціонів, їхні батьки навіть не підозрюють, до яких згубних наслідків це може призвести. Адже контакт гуми з дощовими опадами та ґрунтовими водами супроводжується вимиванням токсичних органічних сполук: дифеніламіну, дибутилфалату, фенантрену і т.д. ..» наголосила Гуторова М. Також було проведено Інтелектуальну гру з біології  для учнів  для 8-9 класів «Вода жива, животворна»
            В Другий день тижня «Інтелектуальний» для учнів 6-х класів було проведено Брейн-ринг «Азбука здоров’я» та конкурс малюнків, рефератів на тему «Здоров’я – моя цінність». Переможцями конкурсу стали Новак М, 6а клас та Шаламов А 6б клас. Заходи проведені в цей день для учнів ще раз нагадали їм про обов’язковість дотримання контролю за додержанням особистої гігієни та санітарно-гігієнічні навички догляду за тілом. Він сприяв  зміцненню здоров'я дітей та вміння берегти здоров'я, слідкувати за собою, дотримуватися правил безпечної поведінки, звернути увагу на те, що порядок і чистота сприяють збереженню здоров'я;
        В День третій Тижня «Науковий» учениці 10 класу Антоненко В., Гуторова М. , Переверзєва С. Презентували  науково-дослідницькі роботи МАН
•    «Вплив модної дієти Дюкана на здоров’я людини»
•    Особливості епідеміології хвороби Лайма у Харківському регіоні
•    Обґрунтування доцільності використання ефірних олій для покращення стану здоров’я учнів і запобігання сезонних інфекційних захворювань

;В День четвертий «Здоров’язберігаючий» для учнів 8 класу  з метою формування пізнавального інтересу учнів  до вивчення хімії,  розвитку їх  творчих здібностей  та наукового кругозору  був проведений Брейн-ринг «Хто хоче стати хіміком?» Найкращими «хіміками» стали: Апанасенко О, Мерц В, Орлов Д, Мерещенко К.
Для учнів  9 класу була проведена Вікторина «Шляхами періодичного закону Д.І.Менделєєва» . Питання вікторини сприяли розвитку пізнавальної активності та логічного  мислення  учнів, сприяли  розвитку  інтерес  до вивчення предмета, навичкам застосовувати набуті вміння в нестандартних ситуаціях. Найактивнішими гравцями стали: Носачов Є, Березкін Д, Норсов А, Трунова А.
            В День п’ятий «Пошуковий» було проведено Підведення підсумків тижня біології, хімії і основ здоров’я.
Загалом, тиждень був насиченим, цікавим, пізнавальним. Найактивніші учасники були нагороджені гарними оцінками.

Переглядів: 107 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 0.0/0